06.02.2024 09:00 0 ab / KMP Gdynia

Był poszukiwany za zabójstwo. Został ujęty przez ochroniarza

fot. KMP Gdynia

42-letni obywatel Gruzji poszukiwany czerwoną notą Interpolu został zatrzymany przez policjanci z Komisariatu w Gdyni Chyloni. Mężczyzna wpadł … podczas kradzieży w jednym ze sklepów Gdyni.

Do zdarzenia doszło w po południu piątek, 2 lutego 2024 r. Policjanci z komisariatu w Chyloni zostali skierowani na interwencję do jednego ze sklepów znajdującego się w Gdyni. Według zgłoszenia pracownik ochrony miał ująć mężczyznę, który dokonał kradzieży.

– Sprawcą kradzieży okazał się 42-letni obywatel Gruzji. Podczas dalszych czynności okazało się, że mężczyzna jest podejrzany i poszukiwany czerwoną notą Interpolu za zabójstwo na terenie Rosji – mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert.

Decyzją Sądu Okręgowego na wniosek Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...