Politycy nie zabijajcie polskich mediów

04.02.2024 14:00 0 ab

Spartakiada Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W Luzinie rywalizują młodzi strażacy z powiatu wejherowskiego.

fot. czytelnik

W hali GOSRiT w Luzinie trwa kolejna edycja Powiatowej Spartakiady Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zmaganiach rywalizuje 20 zespołów z powiatu wejherowskiego.

Jak podkreślają organizatorzy z każdą kolejną edycją przybywa drużyn i zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych, przyszłych strażaków.

Dla porównania w Spartakiadzie w 2023 r. uczestniczyło łącznie 18 drużyn z 15 jednostek OSP, a podczas tegorocznej udział potwierdziło już 20 ekip z całego powiatu wejherowskiego.

Jak dodają zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy, z racji tego, że wydarzenie odbywa się w czasie ferii zimowych, to liczy się przede wszystkim dobra zabawa, zaś wynik schodzi na dalszy plan.

Impreza zorganizowana została przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wejherowie we współpracy z GOSRiT Luzio, OSP Luzino przy wsparciu powiatu wejherowskiego.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...