23.11.2010 15:47 0

Koszykarki Lotos Gdynia wygrały w Rybniku

Lotos Gdynia wygrał swoje kolejne spotkanie w Ford Germaz Ekstraklasie. W Rybniku pokonał miejscową drużynę 89:47.

Zdobytego już w pierwszych minutach meczu nasza drużyna nie oddała aż do końca spotkania. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 14:22. Na przerwę Lotos schodził już z aż 24 punktową przewagą 47:23. Podobny przebieg miała druga połowa. Po trzech kwartach było już 38:69. W czwartej części spotkania ponownie przewaga Lotosu wzrosła i tą kwartę Rybnik przegrał 9:20. W całym meczu bardzo dobrze "na tablicach" grały Milka Bjelica (9zb) oraz Sandora Irvin (10zb).

Najwięcej punktów na swoim koncie zanotowały: Elina Babkina 16, Milka Bjelica 14 oraz Sandora Irvin i Daria Mieloszyńska po 12.

Pozostałe punkty zdobywały: Marta Jujka 10, Monica Wright 8, Olivia Tomiałowicz 6, Małgorzata Misiuk i Klaudia Sosnowska po 4 oraz Magda Kaczmarska 3.