13.12.2023 16:30 1 mat. pras. KMP Gdynia

Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą

KMP Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chwarznie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło w październiku 2023 r. w Gdyni. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany na monitoringu.

Na podstawie analizy zabezpieczonego przez policję monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został uchwycony na kamerach.

Sprawca w dniu zdarzenia miał na sobie granatową czapkę z okrągłą naszywką w kolorze brązowym, czarną kurtkę, szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie, przez ramię przewieszoną miał czarną torbę. – mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert.

Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chwarznie pod nr tel. 47-74-21-655 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...