28.11.2023 14:30 5 OR/KMP w Gdyni

Wezwała pomoc, w domu trzymała narkotyki

fot. KMP w Gdyni

Kobieta wezwała policjantów do awanturującego się partnera. Okazało się, że żadnej przemocy nie było, a policjanci wyczuli w mieszkaniu woń marihuany.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej między partnerami. Wysłani tam policjantów, którzy zastali w mieszkaniu tylko kobietę. W rozmowie z 43-latką funkcjonariusze ustalili, że doszło do kłótni między nią i jej partnerem ale zaprzeczyła aby doszło do przemocy — informuje rzecznik KMP w Gdyni.

W trakcie interwencji mundurowi wyczuli zapach spalonej marihuany. Po chwili zauważyli na stole zawiniątko z folii aluminiowej. Kobieta przyznała się, że jest to haszysz, który znalazła… w lesie i ma go na własny użytek. Policjanci przewieźli 43-latkę do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających 43-letnia mieszkanka Gdyni może trafić do więzienia na 3 lata. O jej losie zadecyduje sąd.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...