21.11.2023 10:22 10 ab

Dwa wypadki w Nowym Dworze Wejherowskim. Są utrudnienia w ruchu drogowym

Czytelnik Grzegorz

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło w godzinach porannych we wtorek 21 listopada 2023 r. w Nowym Dworze Wejherowskim. W pobliżu skrzyżowania ul. Wejherowskiej i Zbychowskiej samochód uderzył w drzewo. Do drugiego zdarzenia doszło w lesie przed Nowym Dworem Wejherowskim w kierunku Wejherowa.

AKTUALIZACJA, godz. 13:00 (21.11.2023 r.)

Policja z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie podała wstępne ustalenia dotyczące obu zdarzeń drogowych:

– Zgłoszenie o wypadku drogowym w Nowym Dworze Wejherowskim przy ul. Wejherowskiej wpłynęło o godz. 10. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego, straż pożarna i pogotowie. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Niestety 70-letnia kobieta nie przeżyła. Na miejscu cały czas trwają działania służb i występują utrudnienia w ruchu - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Z kolei do wypadku w lesie przed Nowym Dworem Wejherowski doszło około godz. 6 rano.

Kierujący samochodem Toyota jadąc w kierunku miejscowości Wejherowo, prawdopodobnie, aby uniknąć zderzenia z przebiegającą przez drogę sarną, gwałtownie skręcił w lewo, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu – mówi rzecznik wejherowskiej policji.

Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala na badania. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny samochodu.

Wcześniej pisaliśmy:

Dziś o godzinie 10:00 w Nowym Dworze Wejherowskim na ul. Wejherowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. Obecnie policjanci pracują na miejscu zdarzenia i ustalają okoliczności wypadku. Występują tam utrudnienia w ruchu drogowym.

W Nowym Dworze Wejherowskim policjanci wraz z pomocą przyjezdnych wyciągnęli osobę poszkodowaną i przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy medycznej. Na miejsce wypadku udali się także strażacy.

Droga w Nowym Dworze jest zablokowana. Występują utrudnienia w ruchu.

Do drugiego wypadku doszło w lesie za Nowym Dworem Wejherowski w kierunku Wejherowa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...