Politycy nie zabijajcie polskich mediów

18.11.2023 09:49 12 ab

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Puckiej w Redzie | WIDEO CZYTELNIKA

fot. OSP Reda

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątek (17.11.2023 r.) w Redzie. Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Puckiej.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych 17 listopada 2023 r. Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, cała akcja służb mundurowych przebiegła szybko i trwała ok. 30 minut.

Do kolizji na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Puckiej w Redzie doszło przed godziną 18 w piątek. Nie było osób poszkodowanychmówi dyżurny KP PSP Wejherowo.

W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej: JRG Rumia oraz OSP Reda.

O godzinie 17:59 udaliśmy się na skrzyżowanie ulicy Gdańskiej i Puckiej celem zabezpieczenia a następnie usunięcia skutków kolizji drogowej dwóch pojazdów osobowychpoinformowali w swoich mediach społecznościowych druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie.

Mapa: Do kolizji drogowej doszło na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Puckiej w Redzie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...