27.12.2023 11:06 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Chcesz tańszych wakacji? Kup teraz, to najlepszy moment!

Materiał Partnera

Dlaczego warto kupić wakacje już teraz i nie czekać do ostatniego momentu – wyjaśnia biuro podróży Wakacje.pl w Wejherowie.

Przez kilka ostatnich miesięcy trwa intensywna przedsprzedaż ofert na wakacje w lecie 2024 roku. To jest najbardziej opłacalny moment na zakup swojej wymarzonej podróży. Jeśli myślisz o oszczędnościach i unikaniu przepłacania, to właśnie teraz jest najlepsza okazja na zarezerwowanie swojej wycieczki. Poniżej znajdziesz kilka przekonujących argumentów, które warto wziąć pod uwagę przy rezerwacji wakacji.

Z naszej analizy wynika, że oferty zakupione w ramach przedsprzedaży, czyli tzw. "first minute", są znacznie korzystniejsze cenowo niż te same wyjazdy rezerwowane na ostatni moment, czyli "last minute". Różnica w cenie może sięgać nawet 1.000 złotych od osoby. Biura podróży kierują się zasadą, że oferta nie powinna być tańsza w ciągu roku niż ta prezentowana w fazie przedsprzedaży. Dlatego, jeśli planujesz wyjazd na zagraniczne wakacje, zarezerwuj teraz, zanim ceny wzrosną za kilka miesięcy.

Dodatkowo biura podróży, oprócz udzielania rabatów, proponują również szereg innych korzyści. Obejmują one gwarancję stałej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany kierunku lub terminu wyjazdu, co sprawia, że Twoje plany wakacyjne stają się bardziej elastyczne. Powyższe bonusy są również dużą oszczędnością, gdyż w normalnej sprzedaży za te dodatki trzeba zapłacić.

Dodatkowym argumentem do zakupu wczasów w czasie przedsprzedaży jest również dużo niższa zaliczka, która w zależności od oferty biura podróży wynosi 5-15%. Pozostałą kwotę wpłacasz na 30 – 40 dni przed rozpoczęciem podróży.

W naszym biurze podróży zauważamy, że na lato 2024 roku cieszą się dużą popularnością kierunki, takie jak Turcja, Grecja, Bułgaria, Egipt i Hiszpania. Jeśli nie jesteś ograniczony (-a) terminem wypoczynku do najbardziej ruchliwego sezonu, czyli lipca i sierpnia, zdecydowanie polecamy rozważenie wakacji przed sezonem (maj i czerwiec) lub tuż po nim we wrześniu, lub październiku. Te okresy charakteryzują się mniejszą liczbą turystów, niższymi temperaturami oraz atrakcyjniejszą ceną.

Przykładowo, podróż do Turcji w pierwszej połowie czerwca może kosztować już od 1.748 zł/os. za nocleg w 3-gwiazdkowym hotelu z opcją All Inclusive, natomiast pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu zaczyna się od 2.165 zł/os., również z All Inclusive. Te same oferty w lipcu są droższe, na przykład w przypadku tego samego hotelu 3-gwiazdkowego o około 300 zł/os. i dla tego samego hotelu 5-gwiazdkowego o 1.000 zł/os.

Dla rodziny 2+1 za 7-dniowe wakacje w czerwcu na greckiej wyspie Rodos w hotelu 3-gwiazdkowym z opcją All Inclusive zapłacisz 6.877 zł za rodzinę.

Dla rodziny 2+1 za 7-dniowe wakacje w czerwcu w Bułgarii w hotelu 4-gwiazdkowym z All Inclusive zapłacisz 3.444 zł za rodzinę.

Powyższe ceny są objęte promocją wynikającą z przedsprzedaży.

Miej na uwadze, że przedsprzedaż jest podzielona na etapy, zależne od organizatorów turystycznych. Biura podróży oferują ją zwykle do marca następnego roku, ale najwięcej korzyści uzyskasz w pierwszych miesiącach od wprowadzenia oferty do systemu rezerwacyjnego. Pierwszy etap zakończy się pod koniec listopada, co praktycznie oznacza, że bonusy w kolejnych miesiącach będą już mniejsze. Jeśli planujesz wakacje z rodziną i zależy Ci na pokoju większym niż standardowy, na przykład z oddzielną sypialnią, musisz wiedzieć, że ta oferta jest jedną z tych, które wyprzedają się najszybciej. Dlatego, jeśli zależy Ci na zakupie wakacji, teraz jest najlepszy moment, zanim oferta zostanie wyczerpana, a ceny stopniowo wzrosną.

W naszym biurze podróży Wakacje.pl w Wejherowie oferujemy również możliwość zakupu bonu wakacyjnego, który może zostać wystawiony na dowolną kwotę. To doskonały pomysł na prezent na nadchodzące święta lub inne wyjątkowe okazje. Przekazanie bliskim chwil beztroskiego wypoczynku może być niezwykle wartościowym upominkiem.

Jeśli nie masz pewności, dokąd wybrać się na wymarzony urlop lub zastanawiasz się nad zakupem wspomnianego bonu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura Wakacje.pl w Wejherowie. Nasi doświadczeni doradcy chętnie udzielą pomocnych wskazówek i pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty wypoczynku, dostosowanej do Twoich preferencji.

Materiał Partnera

Po więcej atrakcyjnych ofert zapraszamy do firmowego salonu Wakacje.pl w Wejherowie – Centrum Kaszuby na ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28.

Kontakt:

Zadzwoń po ofertę tel. 733808806 lub napisz [email protected]

https://www.facebook.com/wakacjeplwejherowo


Czytaj również: