15.11.2023 09:00 8 ab / KPP Wejherowo

Wejherowo. W szafie i samochodzie przechowywał ponad kilogram narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej

KPP Wejherowo

Klefedron, amfetamina i marihuana – łącznie ponad kilogram takich narkotyków znaleźli wejherowscy kryminalni w mieszkaniu i samochodzie 27-latka. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych podczas kontroli drogowej. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 27-latka. W samochodzie mężczyzny kryminalni znaleźli narkotyki pod przednim siedzeniem pasażera – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Marihuana była zapakowana w folię aluminiową, a klefedron - schowany w czarnej foli. Kryminalni udali się także do mieszkania mężczyzny. Tam w pomieszczeniach przemysłowych, korytarzu i szafie, znaleźli kolejne narkotyki.

Były to również klefedron i amfetamina. Łącznie zabezpieczono zabronione substancje o wadze ponad jednego kilograma. Ponadto mundurowi zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie prawie 13 tys. zł – mówi rzecznika wejherowskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy, a narkotyki – zabezpieczone do dalszych badań.

27-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Mężczyzna został przez sąd tymczasowo aresztowany – podsumowuje asp. sztab. Anetta Potrykus.

KPP Wejherowo

KPP Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...