Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.11.2023 17:00 20 Tomasz Smuga/KPP Puck

Mama 17-latka zadzwoniła na policję, że w pokoju jej syna są narkotyki

KPP Puck

W pokoju 17-latka znajdowały się narkotyki. Policję o tym fakcie poinformowała matka nastolatka. - Rodzic 17-latka z powiatu puckiego zwrócił się do policji o podjęcie działań prawnych by uchronić swoje dziecko - informują w stróże prawa w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku.

Puccy policjanci pojechali do jednego z mieszkań w powiecie puckim, gdzie zaniepokojona matka zgłosiła, że w pokoju syna prawdopodobnie znajdują się narkotyki.

Policjanci ustalili, ze kobieta już wcześniej podejrzewała syna o posiadanie lub zażywanie środków odurzających, jednak podejmowane działania profilaktyczno – wychowawcze wobec dziecka nie przynosiły oczekiwanych rezultatów - informuje asp. szt. Joanna Samula - Gregorczyk, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku.

Obecni na miejscu mundurowi, po rozmowie z 17-latkiem i dokonaniu przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, zabezpieczyli 65 gramów mefedronu, który w srebrnych zawiniątkach ukryty był w łóżku, na którym leżał chłopak.

17-latek powiedział, że obecność narkotyków w jego kanapie to jakaś pomyłka i nie stanowią jego własności. 17-letni mieszkaniec powiatu puckiego został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi - przekazuje oficer prasowy w puckiej policji.

W poniedziałek (6 listopada) nastolatek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i jego losem zajmie się sąd.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...