04.11.2023 18:31 4 Tomasz Smuga

Filmik z akcją zawodnika B-klasowego Latarnika Choczewo hitem Internetu! [WIDEO]

archiwum Latarnik Choczewo/Facebook

Milionowe zasięgi w Internecie zyskał filmik B-klasowego Latarnika Choczewo. Obrońca Kuba Jurkowski w efektowny sposób ograł zawodników rywali po czym został w brutalny sposób sfaulowany. 'La zabawa' - napisano w mediach społecznościowych choczewskiego klubu.

Dokładnie chodzi o mecz w ramach drugiej rundy okręgowego Pucharu Polski. 30 sierpnia Latarnik Choczewo przed własną publicznością podejmował Barcę Bolszewo. Sytuacja, którą widać na filmiku miała miejsce przed końcem dogrywki.

@latarnikchoczewo la zabawa (spokojnie nasz zawodnik jest cały i zdrowy) #CapCut #football #dc #viral #fly #fyp #latarnikchoczewo #choczewo #bklasa #lazabawa ♬ dźwięk oryginalny - Latarnik Choczewo

Kuba Jurkowski, pełniąc rolę bocznego obrońcy, wyrzucił piłkę w przód. Po serii nieprzewidywalnych odbić, piłka wróciła pod nogi Kuby. Z niebywałą gracją i techniką, Jurkowski wykonał efektowny wślizg, a potem, wykonując piruet z piłką, ograł trzech rywali z drużyny przeciwnej. To było prawdziwe arcydzieło piłkarskie. [...] Po zręcznym ominięciu trzeciego zawodnika drużyny przeciwnej, niespodziewanie doszło do sytuacji, której nikt nie przewidywał w tak krytycznym momencie. Obrońca Barcy z niewiarygodną determinacją rzucił się wślizgiem bezpośrednio w nogi naszego gracza. Mimo że z boku zdarzenie to wyglądało niezwykle niebezpiecznie, na szczęście nasz zawodnik wyszedł z tej sytuacji bez uszczerbku na zdrowiu - czytamy w relacji na oficjalnej stronie Latarnika Choczewo.

Filmik szybko stał się sławny w Internecie na Tik Toku. Ma ponad 6 milionów zasięgu. Zainteresowały się nim m.in. ogólnopolskie media. 'Brutalne nagranie z Polski obiegło świat. Miliony wyświetleń [WIDEO]', 'Polska B klasa także budzi wielkie emocje. Przykładem Latarnik Choczewo, który mocno świeci na TikToku', 'Nagranie z polskiej B klasy podbija świat. Wyświetlenia liczone w milionach!', 'Latarnik Choczewo oglądany na całym świecie. Film klubu B klasy podbija Internet' - to tylko niektóre z tytułów, które możemy znaleźć w sieci o choczewskim klubie.

Samo spotkanie Latarnika z Barcą również było emocjonujące. Klub z Bolszewa wygrał dopiero po serii rzutów karnych. Dodajmy, że w sezonie 2023/2024 Latarnik Choczewo występuje w rozgrywkach B-klasy. Po jedenastu kolejkach jest liderem tabeli.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...