02.10.2023 14:29 13 Tomasz Smuga/SM Wejherowo

Na tory kolejowe powyrzucali worki na śmieci i hulajnogę

fot. SM Wejherowo

Worki ze śmieciami, hulajnoga i nie tylko rzucone zostały na tory kolejowe w Wejherowie. Za chuligańskimi wybrykami stało dwóch mężczyzn w wieku 26 i 29 lat. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zgłoszenie o spożywaniu alkoholu i głośnym zachowaniu na peronie Wejherowo – Nanice dyżurny Straży Miejskiej otrzymał w nocy z 28 na 29 września 2023 roku około godziny 2:20.

CZYTAJ TEŻ: Doprowadził do wybuchu instalacji gazowej. Naraził kilkanaście osób

Wysłany na miejsce zdarzenia patrol straży miejskiej zauważył dwóch ,młodych mężczyzn, którzy rzucali na tory kolejowe worki ze śmieciami. Na torach leżał też rzucony przez nich plakat wyborczy oraz hulajnoga. Wcześniej chuligani na ulicy Rzeźnickiej poprzewracali kosze na śmieci. Ujęci mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów - informuje Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

fot. SM Wejherowo fot. SM Wejherowo. fot. SM Wejherowo

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...