23.09.2023 17:00 0 PM/TTM

Jesienny festyn i biegi w Redzie. 'Mamy większą frekwencję niż w zeszłym roku'

Fot. Konrad Biskup/TTM

Jesienny Festyn z IX Biegiem Redzkim odbył się w (23 września) w Parku w Ciechocinie. Poza biegami organizatorzy przygotowali moc dodatkowych atrakcji.

Pogoda dopisuje i zachęca do kontynowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Właśnie do tego zachęcali organizatorzy kolejnej edycji Biegu Redzkiego.

Atrakcji jest co nie miara. Mamy ściankę wspinaczkową, wojsko z googlami VR, dmuchańce, występy dzieci. Mamy bardzo dużo, dużo atrakcji. Są food trucki, jest grill, jest koło gospodyń wiejskich. Się dzieje - mówi radna Redy Emilia Sawicka-Lieder w rozmowie z TTM. - To kontynuacja festynu. Chodzi o to, aby nasza społeczność lokalną zintegrować. Dzisiaj mamy większą frekwencję niż w zeszłym roku i z tego się cieszę.

Na scenie zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3, zespół Bimbrowcy, Krzysztof Kreft oraz Europejskie Ugrupowanie na Rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności EUREKA.

Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM Fot. Konrad Biskup/TTM

Na gości czekały również warsztaty z malowania na drewnie i lucerny oraz stanowisko z tatuażami i warkoczykami. Na miejscu można było skorzystać z przejażdżki na motocyklach, przejażdżki na koniach, wspiąć się na ściankach wspinaczkowych czy poskakać na dmuchańcach.

Odbyły się także biegi, zawodnicy wystartowali w kliku kategoriach i na różnych dystansach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...