03.09.2023 09:12 3 Anna Malinowska Materiał partnera

Food trucki w Gdańsku nakarmią Runmageddon

mat. pras.

Przed mieszkańcami Gdańska prawdopodobnie najsmaczniejszy weekend tego lata – 8 września startuje tu festiwal food trucków, który towarzyszyć będzie odbywającemu się w tym samym czasie Runmageddonowi. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach aż przez trzy dni będą karmić mieszkańców i uczestników w „restauracji” pod chmurką. Na imprezę zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy ul. Lecha Kaczyńskiego.

Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 8-10 września. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Impreza będzie miała miejsce przy ul. Lecha Kaczyńskiego/róg Jagiellońskiej.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00- 21:00 Sobota: 12:00-21:00 Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/753984919813385


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...