11.08.2023 12:00 1 OR

Zbliża się najluźniejszy weekend w Luzinie

fot. TTM

Najluźniejszy weekend w roku w Luzinie już 12 i 13 sierpnia w parku im. G. Labudy. Przed nami koncertowy rollercoaster, kino pod sosnami, festiwal dmuchańców czy sąsiedzkie grillowanie.

Fani dobrej zabawy na świeżym powietrzu na pewno znajdą coś dla siebie w Luzinie, gdzie w najbliższy weekend nie zabraknie propozycji dla fanów kina, muzyki różnych gatunków, grillowania czy zabawy na dmuchańcach.

To, co na pewno zainteresuje prawdziwych melomanów to "koncertowy rollercoaster" i niezapomniana podróż przez różne gatunki muzyczne. Na żywo usłyszymy m.in. operę, power metal, rap, pop i rock.

Organizatorzy przygotowali również coś dla fanów seansów filmowych. Kino pod sosnami to kolejny punkt programu podczas tego wyjątkowego weekendu. W sobotę o godz. 20.00 wyświetlony zostanie John Wick 4, natomiast w niedzielę o godz.15:00 Robaczki z zaginionej doliny, 20:00 - Głupi i głupszy bardziej.

fot. Gmina Luzino fot. Gmina Luzino fot. Gmina Luzino

Również najmłodsi mogą przygotowywać nogi do szalonej zabawy podczas Festiwal Dmuchawców. Czekać będzie na nich ponad tysiąc metrów kwadratowych dmuchańców i rozbudowane animacje.

Fanów jedzenia na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy z kolei sąsiedzkie grillowanie, podczas którego na stołach królować będą specjały przygotowane przez Kóła Gospodyń Wiejskich.

Wydarzenie organizujemy jako spotkanie z sąsiadami zza miedzy i zza granicy. Ze szczególną przyjemnością zapraszamy gości z Ukrainy, którzy wystąpią również na scenie. Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich zobaczyć na LuzFest - wyjątkowym artystycznym spotkaniu sąsiedzkim w Luzinie! To wydarzenie, które zapewni Wam mnóstwo wrażeń, niezapomnianą rozrywkę i będzie dobrą rozgrzewką przed dożynkami — informują na swojej stronie organizatorzy

Kolejnym punktem najbliższego wydarzenia będzie również luzińskie garażowanie, czyli pchli targ, na którym będzie można sprzedać i wymienić się rzeczami, którym będzie można dać drugie życie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...