10.06.2023 15:43 1 OR

Aktywny poranek z mapą w ręce. W Dębkach zorganizowano spacer na orientację

fot. Twoja Telewizja Morska

Odrobina chęci, dobry humor i mapa. Tyle wystarczyło by wziąć udział w kolejnej edycji imprezy 'Spacer z mapą', jaka 10 czerwca odbywała się na terenie Dębek.

Całymi rodzinami, parami czy pojedynczo. Każdy na swój sposób i w swoim tempie podjął się wyzwania zaliczania i zaznaczania kolejnych miejsc na mapie.

By wziąć udział w imprezie, wystarczyło stawić się rano w pobliżu Rybaczówki, skąd ruszał bieg na orientację. Z tej okazji skorzystało kilkudziesięciu śmiałków podzielonych na grupy. Słoneczna pogoda przyciągnęła nad Bałtyk wielu śmiałków chcących zmierzyć się z trasą i umiejętnością odczytywania mapy. Wygrał zespół, który zrobił to w najkrótszym czasie.

fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska fot. Twoja Telewizja Morska

Według organizatorów, wszystkim poszło doskonale i każda z grup z sukcesem dotarła na metę tego wyjątkowego spaceru. Organizatorem wydarzenia było Krokowskie Centrum Kultury oraz Fundacja Arkun.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...