10.06.2023 10:41 6 OR/KPP w Wejherowie

Policja szuka świadków wypadku w Warznie

fot. KPP w Wejherowie/facebook

Policjanci prowadzą czynności w sprawie wypadku, do którego doszło w nocy 2 czerwca br. w Warznie (gmina Szemud). 44 – letni motocyklista wypadł z łuku drogi i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód. Poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21:00. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy ustalali wstępne okoliczności oraz przebieg wypadku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Motocyklista wypadł z łuku drogi, zginął na miejscu

Najprawdopodobniej 44-letni motocyklista harleya z Gdyni, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wywrócił się na motocyklu. Następnie sunąc po nawierzchni jezdni, uderzył w przód jadącego prawidłowo samochodu marki bmw, którym kierował 39- latek z powiatu kartuskiego. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy samochodu bmw, był trzeźwy. Motocyklista mimo podjętej na miejscu reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia — informuje asp. sztab. Anetta Potrykus , rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie

Policjanci na miejscu wykonali oględziny pojazdu oraz oględziny miejsca zdarzenia. Sprawą wypadku ze skutkiem śmiertelnym zajmą się teraz policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego. Bardzo dokładnie wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Świadkowie wypadku mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem: 47 742 97 94 lub pod numerem sekretariatu: 47 742 97 50 (w godzinach pracy sekretariatu pn. – pt w godz. 7:30-15:30 oraz drogą mailową: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...