07.06.2023 16:30 7 OR/KPP w Gdyni

Policyjny pościg ulicami Gdyni

fot. KPP w Gdyni

Gdyńscy kryminalni zatrzymali 29-letniego mężczyznę, uciekającego seatem przed policyjną kontrolą. Uciekinier został zatrzymany w poniedziałek w centrum miasta.

W piątek, tuż po godzinie 2.00 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni - Chwarznie chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierującego seatem. Na widok radiowozu kierowca pojazdu gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe i ruszyli w ślad za uciekającym seatem.

Uciekający kierowca skręcił w ulicę Afrodyty, po chwili wysiadł z seata i uciekł w kierunku lasu. Mundurowi sporządzili rysopis mężczyzny i zabezpieczyli samochód. Po ustaleniu danych personalnych, w poniedziałek kryminalni zatrzymali 29-letniego mieszkańca Gdyni w centrum miasta i po wykonanych czynnościach przewieźli go do policyjnego aresztu — czytamy na stronie gdyńskiej komendy

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mieli przy sobie amfetaminę i meredron. Zostali zatrzymani. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...