07.06.2023 14:00 32 OR

'Chodź, na pewno ci się spodoba'. Onanizował się w krzakach

fot. Google Maps

Do kolejnego nieobyczajnego wybryku doszło w minionym czasie w Wejherowie. Mieszkanka zgłosiła do nas sprawę mężczyzny, który onanizował się w krzakach w okolicy dworca SKM Nanice.

Nasza Czytelniczka zgłosiła do nas nietypowe zdarzenie, do jakiego doszło w sobotę 3 czerwca.

Czy mogłabym prosić o nagłośnienie sprawy, aby ludzie, a w szczególności kobiety uważały gdy idą od strony centrum handlowego Kaszuby do dworca SKM Nanice. W krzakach przy chodniku siedzi pan, który w moim przypadku ściągnął spodnie, onanizował się na mój widok i namawiał mnie, abym podeszła do niego i powiedział -'Chodź na pewno ci się spodoba' - napisała kobieta.

Nasza Czytelniczka poinformowała nas, że zgłosiła sprawę na policję.

ZOBACZ TEŻ: Onanizował się na przystanku SKM w Wejherowie

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące nieobyczajnego wybryku, którego miał się dopuścić nieznany mężczyzna w rejonie Dworca SKM Nanice przy ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Wejherowie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce jednak mężczyzny, którego dotyczyło zgłoszenie nie zastali — informuje asp.sztab. Anetta Potrykus, rzecznik wejherowskiej policji.

Funkcjonariusze wszczęli i prowadzą czynności w sprawie o wykroczenie nieobyczajnego wybryku, które ma na celu ustalenie tożsamości sprawcy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...