06.06.2023 15:30 13 OR

Do jedzenia, gotowi, start! W najbliższy weekend odbędzie się Festiwal Food Trucków

fot. Grzegorz Renusz

Amatorzy kuchni z całego świata już mogą zacierać ręce. Już w najbliższy weekend (10 - 11 czerwca) na placu Jakuba Wejhera odbędzie się VII edycja Festiwalu Smaków Food Truck.

Kuchnia meksykańska, grecka, gruzińska czy tajska? Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie na zbliżającym się wielkimi krokami święcie jedzenia, jakie kolejny raz będzie miało miejsce w Wejherowie.

Każdy fan próbowania ciekawych smaków z pewnością znajdzie na imprezie coś dla siebie. Zwolennicy kuchni śródziemnomorskiej będą mogli zasmakować tego dnia w owocach morza czy pysznych greckich pitach. Coraz większą popularnością cieszy się ostatnio kuchnia gruzińska kusząca swoimi flagowymi daniami – chinkali i chaczapuri, których również nie zabraknie tego dnia na wejherowskim rynku. Jak zwykle będzie też coś dla fanów kuchni tajskiej z jej niezawodnymi pad thaiami czy meksykańskich burrito i taco. Food trucki to oczywiście również klasyki – pizza, belgijskie frytki, hamburgery czy churrosy, do których prawdopodobnie ustawią się spore kolejki.

Z okazji VII edycji Festiwalu Smaków Food Truck portal Nadmorski24.pl przygotował dla naszych Czytelników zabawę, w której do zdobycia są 3 vouchery do wykorzystania podczas weekendowej (10-11 czerwca) edycji zlotu food trucków. Szczegóły w poście poniżej:


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...