Politycy nie zabijajcie polskich mediów

05.06.2023 05:47 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Lato tuż za rogiem! Zadbaj o sylwetkę z Projekt Zdrowie w Wejherowie

Materiał Partnera

Słońce coraz częściej wychodzi zza chmur, pogoda jest coraz cieplejsza, ubrania coraz lżejsze... a Ty nie jesteś zadowolony z tego, jak w nich wyglądasz? Myśli o zrzuceniu kilogramów wciąż krążą nad Twoją głową? Nie wiesz jak się do tego zabrać lub masz niejedną nieudaną próbę za sobą?

Tym razem zrób to mądrze!

Nie z dietą od koleżanki, czy z Internetu, nie głodząc się od rana do wieczora, nie z preparatami na odchudzanie. To w takim razie jak? Racjonalnie, z pomocą dietetyka, który pomoże nam zmienić nawyki żywieniowe i tym samym schudnąć skutecznie, bez efektu jo-jo. Uwierz, że bez opracowanego planu, regularnie mierzonych celów i osoby przy boku, która Cię wesprze, szanse powodzenia na skuteczne zgubienie kilogramów są niewielkie. Co najwyżej uda się z pojedynczymi zrywami, które w konsekwencji tylko spotęgują Twoją frustracje.

Odchudzanie nie powinno kojarzyć się z głodówką oraz odmawianiem sobie wszystkiego. Skuteczna dieta na redukcji to taka, na której czujemy się najedzeni, jemy smaczne produkty i przy tym tracimy tkankę tłuszczową w zdrowym tempie. I tak jak sukienka, czy garnitur najlepiej leży, kiedy jest szyta na miarę.

Nie odkładaj odchudzania na później!

Zwizualizuj swój cel! Wyobraź sobie, jak będziesz czuć się w spodniach mniejszych o dwa rozmiary albo gdy Twoje wyniki badań się poprawią i ciało poczuje się lepiej. Zacznij działać od teraz, nie od jutra i poczuj różnicę!

Spójrz jakimi wynikami cieszą się nasi pacjenci

Materiał Partnera

Materiał Partnera

Zobacz też inne metamorfozy pacjentów z gabinetów Projekt Zdrowie: 

https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ 

Już dziś możesz zapisać się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ DIETETYCZNĄ

Decydując się na spotkanie z dietetykiem, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. W trakcie spotkania dietetyczka Karolina Gałęziok omówi z Tobą zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w Twoim organizmie, zwróci też uwagę na obecne nawodnienie organizmu i nawyki żywieniowe.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Kwiatowa 7 (naprzeciwko Netto)

84-200 Wejherowo

Tel.: 886 733 343

e-mail: [email protected]

https://wejherowo.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się, także wysyłając wiadomość przez:

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieWejherowo
Dietetyk Karolina Gałęziok

Czytaj również: