30.05.2023 16:30 0 Tomasz Smuga

Z takich kubków kawę lub herbatę piją internauci portalu Nadmorski24.pl [ZDJĘCIA]

Fotoram.io.jpg

Picie herbaty bądź kawy z takich kubków można porównać do celebrowania tego odprężającego rytuału. Internauci portalu Nadmorski24.pl pochwalili się zdjęciami swoich kubeczków. Motywy na nich są przeróżne. Od wizerunki postaci z bajek i filmów po motywy roślin i zwierząt przez dedykację do kogo należy to naczynie.

W miejscach publicznych, czy w pracy nie zawsze możemy wyrazić siebie. Czasami robimy to poprzez gadżety. Jednym z nich mogą być kubki, które charakteryzują się niezwykłą kolorystyką, kształtem czy nadrukiem. Poprosiliśmy naszych internautów o podzielenie się zdjęciami swoich kubeczków.

Na niektórych z nich widnieją hasła np. "Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta", czy humorystyczne nadruki typu "Od jutra dieta". Ale są i też charakteryzujące się pięknymi wzorami i charakterystyką lub z wizerunkami postaci z bajek m.in. Olafa z "Krainy lodu", czy mrocznego Lorda Sithów Dartha Vadera z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Jak podobają się kubeczki naszych czytelników? Zobaczcie w galerii:

Bartosz Rek-in.jpg Izabela Libront.jpg Kamila Matolicz.jpg Kamila Szwinka.jpg Kasia Drywa.jpg Lucyna Biegańska.jpg Maciej Skurski.jpg Edyta Dettlaff.jpg Łukasz Frankowski.jpg Maciek Bolo.jpg Justa Engel.jpg Danielka Patrycja Książak.jpg Ewa Grenwald.jpg Dominika Bobrucka.jpg Kamila Izabela Żaczek.jpg Gosia Magrean.jpg Edyta Białk Jeka.jpg Alicja Wierzba.jpg Magdalena Płocka.jpg Justyna Sosnowska.jpg Marlena Lessnau.jpg Sylwia Kierznikowicz.jpg Milena Łyczywek.jpg Wioletta Wysk.jpg Anna Majkowska.jpg Wu Wu.jpg Tomek Grabowski.jpg Magdalena Konkol.jpg Ewelina Damaszk.jpg Kazimierz Magulski.jpg Asia Wartacz.jpg Magda Krause.jpg Kasia Kaczmarek.jpg Iza Meh.jpg Magdalena Andrych.jpg


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...