26.05.2023 15:00 14 OR

Mały Tobiaszek walczy o życie - zostało zaledwie 6 dni na ratunek

fot. Andrzej Verba

Sytuacja małego Tobiaszka jest dramatyczna. To trzymiesięczne, chorujące na serce dziecko desperacko potrzebuje pomocy. Zaledwie 6 dni pozostało na zebranie środków niezbędnych do uratowania jego życia.

Jego mama, Karolina opowiada o nieznośnym bólu, jaki towarzyszy jej w obliczu niemożności uratowania synka — Nie potrafię Cię uratować, synku, przepraszam. Nie mam takich pieniędzy. To tak bardzo boli. Twoja skórka staje się sinawa, serduszko nie wytrzymuje, nasze nadzieje stopniowo gasną. Staram się zapamiętywać każdy szczegół, każdy uśmiech, boję się, że to mogą być nasze ostatnie chwile razem.

Tobiaszek walczy o każdy kolejny dzień życia. Jednak jego stan zdrowia pogarsza się, a koszty niezbędnej operacji przewyższają możliwości finansowe jego rodziny. Potrzeba jeszcze ogromnej sumy, aż 153 000 złotych, aby zrealizować tę operację ratującą życie. Apel rodziny Tobiaszka o pomoc dotarł do serc wielu osób. Każdy gest solidarności jest niezmiernie ważny w tym trudnym czasie.

Fundacja Espero Nadzieja dla Dzieci prowadzi zbiórkę na rzecz Tobiaszka, aby pomóc w pokryciu kosztów niezbędnej interwencji medycznej. Każda wpłata, nawet najmniejsza, może przyczynić się do cudu. W ramach wsparcia, grupa licytacyjna Tobiasza "WYŚCIG PO ŻYCIE #serceTobiasza" na Facebooku organizuje aukcje i licytacje, które również mogą przyczynić się do zebrania potrzebnej kwoty.

Czas jest nieubłagany, lecz moc wspólnoty może czynić cuda. Przekażmy Tobiaszkowi szansę na dalsze życie. Odwiedźmy stronę zbiórki: https://www.nadziejadladzieci.pl/serce-tobiasza/

Niewiele pozostało czasu, ale nasza jedność może dokonać rzeczy niemożliwych. Nie zostawmy Tobiaszka samego w tej trudnej chwili. Dajmy mu szansę na jasną przyszłość.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...