24.05.2023 11:12 0 OR

V edycja Galerii Wejherowskie Klamoty już w najbliższą sobotę

fot. Twoja Telewizja Morska

V edycja Wejherowskich klamotów odbędzie się w najbliższą sobotę 27 maja. Tym razem wydarzeniu towarzyszyć będzie prezentacja firm zrzeszonych w Regionalnej Izbie Przedsiębiorców Norda Biznes.

Galeria dla odwiedzających otwarta będzie od 9.00 do 14.00. W tym czasie, tradycyjnie już będzie możliwość zakupu używanych przedmiotów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie wpływy z zakupionych rzeczy trafiają na cele charytatywne.

Do tej pory zorganizowano już 4 edycje wejherowskich klamotów, z których udało zebrać się aż 45 tys. zł., co pokazuje, że to, co robimy ma sens — mówi Andrzej Gorczycki, prezes Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie

Wydarzeniem towarzyszącym najbliższej edycji Wejherowskich Klamotów będzie prezentacja ponad 20 lokalnych firm pn. Nordowi Króm. Jak mówi prezes Regionalnej Izby Przedsiębiorców Norda Biznes, Leszek Glaza, będzie to okazja do zapoznania się z profilem działalności firm czyli możliwość przybliżenia tego, co mają do zaoferowania mieszkańcom naszego regionu.

Izba Przedsiębiorców Norda Biznes skupia firmy oferujące najwyższej jakość towary i usługi. Dążymy do tego, by właśnie ich produkty były najczęściej kupowane i wykorzystywane przez naszych mieszkańców, by w konsekwencji Zakład Usług Komunalnych miał jak najmniej pracy przy sprzątaniu i utylizacji produktów gorszej jakości zalegających na śmietnikach czy w lasach. Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna, dlatego zależy nam na tym, żeby jak najmniej złej jakości produktów trafiło na rynek — mówi Leszek Glaza, prezes Regionalnej Izby Przedsiębiorców Norda Biznes

Katalog przedmiotów zostanie udostępniony w Internecie 2 dni przed planowanym wydarzeniem. Na miejscu, poza częścią wystawową będą zaprezentowane demobusy oraz przygotowana zostanie część gastronomiczna.

Wydarzenie standardowo odbędzie się w EKOFABRYCE przy ul. Fabrycznej 10 w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...