17.05.2023 12:54 24 OR/KPP w Wejherowie

9-letnia dziewczynka potrącona w Gościcinie

fot. KPP Wejherowo

9- letnia dziewczynka została potrącona przez samochód osobowy w Gościcinie. Przewieziono ją do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doznała żadnych poważnych obrażeń ciała.

Dziś rano policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu dziecka w Gościcinie, przez kierowcę samochodu osobowego. Jak się wstępnie okazało, 9-latka wbiegła na jezdnię zza autobusu, wprost przed jadący samochód. Dziewczynka została przewieziona do szpitala na badania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doznała żadnych poważnych obrażeń ciała.

Policjanci dziś przed godziną 8:00 rano otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu i osoby pieszej w Gościcinie. Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalali przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 9-latka nie zachowując należytej ostrożności, prawdopodobnie wbiegła na jezdnię zza stojącego autobusu w miejscu do tego niedozwolonym, wprost przed nadjeżdżający samochód osobowy — informuje rzecznik wejherowskiej policji, Anetta Potrykus

Policjanci sprawdzili kierowcę samochodu - był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...