09.05.2023 08:00 0 OR/MRPW Zakątek Sztuki

Tańczysz? Śpiewasz? Zgłoś się!

mat.pras.

Umiesz i lubisz śpiewać bądź tańczyć? Jesteś uczniem szkoły średniej? Organizatorzy Powiatowizji Wejherowo 2023 czekają właśnie na ciebie!

Młodzieżowa Rada Powiatu Wejherowskiego, Wejherowskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Rumia zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Powiatowizja Wejherowo 2023. Jest to organizowany po raz pierwszy przegląd talentów muzycznych i tanecznych uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wejherowskiego. Powiatowizja składa się z eliminacji na poziomie szkolnym, polegających na prezentacji konkursowych układów tanecznych i przesłuchaniach konkursowych wykonawców śpiewających, następnie wyłonienia kandydatów zakfalifikowanych do finału, który uwieńczony zostanie koncertem galowym uczestników, którzy zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Członkowie Młodzieżowej Rady Gminy Wejherowo od dawna zastanawiali się nad tym co zrobić, by umożliwić młodym mieszkańcom przedstawienie efektów swojej pracy polegającej na szlifowaniu własnych talentów. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować na terenie naszego powiatu Powiatowizję, która nie tylko, wzorując się na Konkursie Piosenki Eurowizji połączy ze sobą artystów wokalistów, ale również tancerzy, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie - mówią członkowie MRPW.

Do konkursu zgłaszać się można do końca maja za pomocą elektronicznego formularza, znajdującego się na stronie Powiatowizja Wejherowo 2023 Tam również znajdują się szczegóły konkursu. Finał powiatowizji Wejherowo 2023 zaplanowany jest na 6 czerwca tego roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...