21.04.2023 07:48 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Jak zaoszczędzić pieniądze, korzystając z kodem rabatowym na Empik podczas zakupów online?

Materiał Partnera

Jak zaoszczędzić pieniądze korzystając z kuponów?

Dziś każdy może robić zakupy za pomocą swojego smartfona. Nazywa się to zakupami online. Większość zakupoholików chce poznać wskazówki, jak zaoszczędzić dodatkowe pieniądze przy każdym zakupie. Więc jestem tutaj z kilkoma ekskluzywnymi wskazówkami dla Ciebie. Te z pewnością będą dla ciebie działać jak urok.

Empik to polska sieć handlowa oferująca szeroką gamę produktów, takich jak książki, czasopisma, muzyka, filmy, gadżety elektroniczne, zabawki i inne produkty rozrywkowe. Firma została założona w 1949 roku przez Henryka Sucharskiego i od tego czasu stała się popularnym celem kupujących poszukujących produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Firma posiada sklepy zlokalizowane w największych miastach w całej Polsce, a także sklep internetowy, który ułatwia klientom zakup produktów w zaciszu własnego domu. W ofercie Empiku znajdują się bestsellery książkowe, nowości muzyczne, najnowsze filmy, a także szeroka gama urządzeń elektronicznych, w tym tablety, smartfony i konsole do gier.

Poza standardowymi produktami oferowanymi przez Empik, firma oferuje również szereg usług, w tym druk i oprawę książek oraz fotoprodukty personalizowane. Klienci mogą również skorzystać z programu lojalnościowego Empiku, który zapewnia członkom ekskluzywne rabaty, oferty specjalne i wcześniejszy dostęp do wyprzedaży.

Podsumowując, Empik to znana w Polsce marka, która stała się synonimem wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Niezależnie od tego, czy szukasz najnowszego bestsellera, czy nowego gadżetu elektronicznego, w Empiku każdy znajdzie coś dla siebie.

Materiał Partnera

1. Rozpocznij zakupy online

Zrób zakupy online i skorzystaj z konkurencji. Prawie każdy sklep internetowy oferuje swoim lojalnym klientom bezpłatne i ekskluzywne kupony. Jeśli jakiś kupon wygasł, możesz łatwo wyszukać w Internecie, aby znaleźć najnowszy.

2. Ustaw przypomnienie w telefonie komórkowym

Każdy kod rabatowy na Empik i najlepsza oferta ma datę ważności, podobnie jak pakować jedzenie. Dlatego ustaw przypomnienie na telefonie, jeśli planujesz skorzystać z niego później. Pomoże Ci przypomnieć datę ważności kuponów i umożliwi terminowe wykorzystanie kuponów online.

3. Skorzystaj z witryny z kuponami

Google wie wszystko, ale nie daje dokładnie tego, czego chcesz. Dlatego dobrym pomysłem jest znalezienie kuponu rabatowego za pośrednictwem Google, ale najlepszym pomysłem jest wyszukiwanie witryn z kuponami. Pomoże Ci porównać kupony, który pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Nawet czasami sprzedawcy detaliczni mają również stronę internetową z aktywnymi kuponami, których również powinieneś szukać.

4. Zastosuj kupony przed dokonaniem płatności

Większość ludzi ma zwyczaj klikania dalej na ekranie bez czytania alternatywnych opcji podczas robienia zakupów. Dlatego czasami nieświadomie pomijają wprowadzenie kodu kuponu przed dokonaniem płatności. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem i kopii rachunku jest im przykro. Dlatego miej oczy i umysł otwarte podczas zakupów online, zwłaszcza na ekranie płatności.

5. Dodaj do zakładek niezawodne witryny z kuponami

Nie każda witryna z kuponami oferuje ekskluzywne kupony zatwierdzone przez sprzedawcę. Niewiele witryn jest wykorzystywanych do łapania odwiedzających za pomocą wspólnych kuponów w celu zarabiania pieniędzy z Google AdSense, formularzy ankiet lub podobnych narzędzi do zarabiania. Dlatego zawsze dodawaj do zakładek zaufane witryny z kuponami i subskrybuj ich biuletyny.

6. Korzystaj z kuponów na festiwale

Każdy kraj ma swoje własne festiwale, a sprzedawcy detaliczni zawsze dzielą się specjalnymi kuponami w tym okresie. Witryny takie jak Snapdeal, eBay itp. zawsze udostępniają ekskluzywne kupony festiwalowe. Więc jeśli ktoś jest lojalny wobec Snapdeal, może skorzystać z kuponów Snapdeal na nadchodzący Dzień Niepodległości lub inne nadchodzące festiwale.

7. Układaj dostępne oferty

Niektóre sklepy oferują zniżki na określony asortyment produktów, ale także udzielają dodatkowego rabatu po osiągnięciu minimalnej wartości zamówienia. Możesz więc połączyć dwie oferty, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Na przykład – jeśli zapłacisz minimalną wartość zamówienia, sprzedawcy internetowi oferują bezpłatną wysyłkę. Możesz skorzystać z takiej sytuacji.

8. Wykonaj obliczenia

Gdy sprzedawca oferuje kupony zarówno procentowe, jak i rabatowe na kwotę INR, mądrze oblicz oszczędności przed zastosowaniem kuponów. W takim przypadku sprzedawcy detaliczni próbują zdezorientować kupujących, aby wyciągnąć jak najwięcej z ich kieszeni.

9. Wypróbuj nowy sklep

Ludzie najczęściej wahają się przed robieniem zakupów w nowych sklepach. Nie stój w kolejce. W większości nowe sklepy internetowe dają lepsze rabaty i okazje na pierwszy zakup. W ten sposób więcej szans na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy dzięki tej wersji próbnej. Pamiętaj jednak, że ogromny rabat jest jednorazowy i dotyczy tylko pierwszego zakupu.

10. Złap ekskluzywne kupony i oferty

Ci, którzy korzystają z witryn z kuponami lub robią zakupy online, są świadomi ekskluzywnych ofert o ograniczonym czasie. Oba rodzaje witryn oznaczają je słowem „exclusive” lub synonimami. Zawsze miej oko na takie oferty, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Jeśli jesteś lojalnym klientem serwisu eBay, przed wypróbowaniem kuponów eBay musisz poszukać ekskluzywnych ofert, aby z niego skorzystać.


Czytaj również: