16.04.2023 09:29 4 PM

Mieszkaniec gminy Szemud pierwszy na mecie w morderczym biegu

Fot. Bieg Kreta

Dariusz Rewers pierwszy na mecie Bieg Kreta Hardcore na dystansie 377 km! Przebiegł górską trasę w 66 godzin i 3 minuty.

Dariusz Rewers jest ultramaratończykiem. W ubiegły roku również próbował pokonać trasę, niestety przeszkodziła mu kontuzja.

Wywiad z Dariuszem Rewersem: 'Na 42 godziny spałem 1,5'. Prawie cały czas biegł. Ultramaratończyk opowiada o swojej pasji

Bieg Kreta w wersji hardcore to morderczy wysiłek. Trasa 377 km obejmuje cały Trójkąt Sudecki (Ślęża-Śnieżka-Śnieżnik-Ślęża), ze startem i metą w Sobótce. Tegoroczne zmagania zakończyły się w sobotę (15 kwietnia). Oprócz tego, że mieszkaniec gminy Szemud zwyciężył to ustanowił nowy rekord.

Dariusz Rewers jest ultramaratończykiem z innej galaktyki, ponieważ ustanowił nowy rekord trasy!!! Uwaga, jego wynik jest lepszy o ponad 5 godzin! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Dokonałeś rzeczy niemożliwych! Twój hart ducha, niezłomność, siła i mądrość! Jesteś prawdziwym mistrzem! ???????????? Czekamy na Ciebie w Gminie Szemud!!! Napisałeś piękną historię - czytamy na stronie gminy Szemud.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...