23.03.2023 15:30 73 PM/TTM

‘Mam dosyć POPiS-u, wiecznych kłótni’. Nowa Nadzieja w Wejherowie

Fot. Marek Trybański/TTM

Kilkanaście osób, lokalnych i regionalnych działaczy partii Nowa Nadzieja pojawiło się na spotkaniu z posłem Stanisławem Tyszką w Wejherowie, który w mieście otworzył swoje biuro poselskie.

Biuro jest do dyspozycji mieszkańców o każdej porze przez cały tydzień, zapraszamy do kontaktu. Dyżury będą się odbywały w środy w godzinach od 15:00 do 18:00. Można się umówić na dowolną datę i godzinę – mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Stanisław Tyszka, poseł na Sejm RP.

W tym samym miejscu znajdować się będzie również biuro prezesa regionu Nowej Nadziei Wojciecha Wasiakowskiego, który także zapowiada walkę o głosy mieszkańców.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Konfederacja to jest siła ludzi, którzy chcą zmieniać Polskę. Ja jestem odpowiedzialny za cały okręg, czyli Gdyńsko-Słupski i Gdański. Zamierzam wystartować w wyborach do Sejmu. Mam dosyć POPiS-u, czyli wiecznych kłótni, wiecznego przepychania, kto jest bardziej odpowiedzialny. Chciałbym, żeby nastąpiły realne działania, jesteśmy przeciwko socjalizmowi, chcemy żeby Polacy dorabiali się ciężką pracą, więc chcemy obniżyć podatki - zaznacza Wojciech Wasiakowski, prezes regionu Nowej Nadziei.

Politycy zapewniają także współpracować z mieszkańcami i mówią, że chcą wsłuchiwać się w ich głos dotyczący przyszłości kraju i regionu.

Chcemy stworzyć bardzo silną listę do parlamentu. Konfederacja według wszystkich ostatnich badań sondażowych wyrasta na trzecią siłę. Mamy wyraźny trend rosnący, a to wynika z tego, że Prawo i Sprawiedliwość i Platforma Obywatelska, które tworzą duopol w naszej polityce, licytują się na to jak bardziej łupić pracujących polaków, a Konfederacja jako jedyna ma ofertę niskich prostych podatków i żeby ludziom nie zabierać ale pozwalać się bogacić własną pracą - Stanisław Tyszka.

Nowe biuro poselskie Stanisława Tyszki oraz biuro prezesa regionu Nowej Nadziei Wojciecha Wasiakowskiego znajduje się w Wejherowie przy ulicy Rzeźnickiej 10.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...