15.03.2023 11:30 3 PM

Sukces 23-latka z Milwina w popularnym programie

Fot. Ninja Warrior Polska

Pochodzący z Milwina Jan Tatarowicz wywalczył złoty bilet w programie Ninja Warrior Polska. Oznacza to, że ma zagwarantowane miejsce w finale programu.

W trzecim odcinku siódmej edycji programu Ninja Warrior Polska, który polega na pokonywaniu ekstremalnego toru przeszkód, wystąpił 23-latek, który pochodzi z Milwina w gminie Luzino.

Podczas zmagań na torze Jan Tatarowicz wywalczył złoty bilet, który daje gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Finalista na co dzień jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Sportowiec sprawdza się także w roli trenera, w tym m.in. w dziedzinie street workout’u. Jana Tatarowicza można było zobaczyć również w szóstej edycji programu Ninja Warrior Polska – wówczas także dostał się do finału.

Fot. Ninja Warrior Polska Fot. Ninja Warrior Polska Fot. Ninja Warrior Polska Fot. Ninja Warrior Polska

Ninja Warrior to polski program telewizyjny oparty na japońskim formacie o tej samej nazwie. Uczestnicy programu muszą pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód. Zwykłymi uczestnikami mogą być również osoby znane ze świata show-businessu. Zawodnicy, którzy uzyskają najlepszy rezultat awansują do kolejnego etapu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...