Do 30 listopada obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu na trasie Łebcz - Swarzewo w gminie Puck. Jest to związane z przebudową drogi.
Utrudnienia obejmują odcinek drogi od ul. Polnej w Łebczu do początku zabudowy na ul. Pomieczyńskiego w Swarzewie.
— W związku zakresem prac koniecznych do wykonania w celu realizacji budowy drogi zaprojektowano oznakowanie umożliwiające wykonawcy zrealizować zadanie w możliwie krótkim terminie. Etap II będzie odbywał się przy wprowadzeniu zakazu ruchu w obu kierunkach. Dopuszcza się ruch dla mieszkańców, dla których zamknięty odcinek drogi stanowi jedyny możliwy dojazd do ich nieruchomości w godzinach 17.00 – 8.00. Na koniec dnia roboczego wykonawca zapewni dojazd do nieruchomości które mają dostęp wyłącznie z terenu budowy - informuje gmina Puck.
Dojazd do ulic krzyżujących się z budowaną drogą jest zapewniony poprzez istniejące drogi lokalne od strony drogi powiatowej Łebcz – Władysławowo. W tym etapie nie będzie zamknięta droga gminna ul. Pomieczyńskiego na odcinku zabudowanym.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.