06.03.2023 05:34 3 Materiał Partnera

Bez dietetyka nadwaga nie znika! Darmowe konsultacje z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Wejherowie.

“Chcę schudnąć z brzucha”, “chcę schudnąć po ciąży”, “chcę schudnąć do wakacji” - każdy z nas ma swój powód i swoją motywację, żeby zgubić zbędne kilogramy.

Wielu z nas podejmowało już samodzielne próby odchudzania, jednak dobre chęci nie były gwarantem sukcesu. Bo schudnąć to jedno, a utrzymać niższą wagę, to drugie. Zanim więc sięgniemy po kolejną dietę z Internetu i ponownie wpadniemy w błędne koło odchudzania, może warto wreszcie zawalczyć o upragnioną sylwetkę skutecznie.

Jeśli jesteś mieszkańcem Wejherowa lub okolic, pomoże Ci w tym dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły!

Nie ma takich kilogramów, których nie można odzyskać

Głodówka, spektakularny efekt i powrót do wcześniejszej wagi, albo co gorsze - jeszcze większy przyrost masy ciała.

Znasz ten scenariusz?

Samodzielne próby odchudzania, monodiety czy restrykcyjne głodówki, najczęściej kończą się efektem jojo i osiągnięciem efektu przeciwnego do zamierzonego.

Dlaczego tak jest?

Zazwyczaj po zakończeniu diety odchudzającej, wracamy do starych nawyków. Wielokrotnie dodatkowo rekompensujemy sobie trudne dni głodówki i w ten sposób przybieramy na wadze.

Jak schudnąć do lata i na lata.

- Żeby schudnąć skutecznie, a nie tylko na tygodniowy urlop, należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dieta nie powinna być kilkutygodniowym przerywnikiem, po którym całkowicie wracamy do dawnych złych przyzwyczajeń. Krótkotrwałe diety nie uczą radzenia sobie na co dzień. Trwałe nawyki żywieniowe i umiejętność walki z pokusami, można wypracować tylko dzięki współpracy z dietetykiem - tłumaczy Karolina Gałęziok, dietetyczka w gabinecie Projekt Zdrowie w Wejherowie.

Zanim więc stwierdzisz: “to nie dla mnie”, albo “to za drogie”, odpowiedz sobie szczerze na pytanie, ile razy już próbowałeś/ próbowałaś samodzielnie? Ile już wydałeś / wydałaś na diety z internetu, suplementy, które miały spalać tłuszcz, czy na zestawy do ćwiczeń, które teraz leżą zakurzone w szafie? A teraz kolejny raz szukasz sposobu, jak schudnąć do wakacji.

Twoja metamorfoza z Projektem Zdrowie

Zastanawiasz się jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na kurację dietetyczną w Projekt Zdrowie?
Pani Sabina schudła w 5 miesięcy 11 kilogramów. Pan Wojciech schudł w 8 miesięcy aż 21 kilogramów. Więcej historii naszych Pacjentów znajdziesz na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/.

Chcesz wreszcie zobaczyć takie efekty u siebie?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 886 733 343 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://wejherowo.projektzdrowie.info/.

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Kwiatowa 7 (naprzeciwko Netto)

84-200 Wejherowo

Tel.: 886 733 343

e-mail: [email protected]

https://wejherowo.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się, także wysyłając wiadomość przez:

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieWejherowo
Dietetyk Karolina Gałęziok

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...