27.01.2023 10:00 23 PM

Potrącił ją na przejściu i uciekł. Szukają świadków

Fot. materiały poszkodowanej

Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych, ma złamaną nogę i inne urazy. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia. Sprawę prowadzi policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 stycznia między godzinami 00:00 - 1:00 na skrzyżowaniu ulic 1 Maja z Tysiąclecia w Rumi. O wypadku poinformowała poszkodowana na swoim Facebooku. Post ma kilka tysięcy udostępnień.

Zostałam potrącona na pasach, osoba zbiegła z miejsca zdarzenia, nie udzieliła pomocy, osób w aucie była trójka i cała trójka uciekła w stronę pętli na Partyzantów w Rumi, mogli jechać prosto mogli skręcić, dlatego tak ważna jest każda informacja. Auto stało na skrzyżowaniu, nie jechali, dlatego weszłam na przejście dla pieszych, a potem pamiętam ból – pisze mieszkanka Rumi.

W wyniku wypadku poszkodowana ma nogę złamaną w kostce i kolanie, drugą obitą, nie może chodzić. Ma też stłuczenia i siniaki.

Było to prawdopodobnie stare BMW zielone, ciemne. Jeśli ktoś w okolicy posiada monitoring byłabym wdzięczna za informacje, bądź kojarzy cokolwiek, kogokolwiek w tym temacie, może ktoś coś słyszał – pisze pokrzywdzona.

Sprawa została zgłoszona na policję.

Policja była na miejscu, sprawę prowadzą funkcjonariusze z Rumi. Osoby, które są świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policją – mówi mł. asp. Karolina Pruchniak z wejherowskiej komendy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...