24.01.2023 14:00 46 PM/SM Wejherowo

Bezdomny zamieszkał w publicznej toalecie

Fot. SM Wejherowo

Bezdomny urządził sobie mieszkanie w płatnej toalecie w parku Cedron w Wejherowie. Miał matę, koc i poduszki. Kiedy spał blokował drzwi.

Wejherowscy strażnicy miejscy okryli, że 28-letni mężczyzna sypiał w publicznej toalecie.

Młody, bo zaledwie 28 letni bezdomny urządził sobie mieszkanie w płatnej toalecie w parku Cedron w Wejherowie. Do miejsca tego przychodził sam lub w towarzystwie innych bezdomnych. Drzwi to toalety na czas spania blokowali. Tak było kilka razy. Główny pomysłodawca do toalety przychodził z własną matą, kocem i poduszkami - informuje Zenon Hinca, komendant wejherowskiej straży miejskiej.

Do wewnątrz mężczyzna dostawał się po siłowym otwarciu toalety bez wnoszenia opłaty, po czym blokował drzwi. W zamkach pojawiły się również obce przedmioty uniemożliwiające zamkniecie i otwarcie drzwi.

Fot. SM Wejherowo Fot. SM Wejherowo Fot. SM Wejherowo

24 stycznia dziki lokator w toalecie spał dość długo. Został przez strażników obudzony o godzinie 09:30. W sprawie tej, za utrudnianie korzystania z urządzeń przeznaczonych do użytku publicznego oraz uszkodzenie instalacji związanej z funkcjonowaniem toalety został przesłuchany - dodaje Zenon Hinca.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...