19.01.2023 11:00 0 PM

Zbiórka pieniędzy dla rodziny Patryka, który zginął potrącony przez pociąg

Fot. Facebook/Patryk Hebel.jpg

„W czwartek zginął Nasz przyjaciel, utalentowany kickboxer, ale przede wszystkim kochający ojciec i mąż Patryk Hebel. Chcemy w jakiś sposób pomóc rodzinie naszego przyjaciela” – czytamy w opisie zbiórki dla rodziny Patryka.

W ubiegły czwartek (12 stycznia) doszło do tragicznego wypadku na torach w Wejherowie. Mężczyzna został potrącony przez pociąg. Patryk Hebel, który poniósł śmierć to 28-letni zawodnik sztuk walki, między innymi specjalizujący się w K-1. Pochodził z powiatu wejherowskiego.

Czytaj również: Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Patryk osierocił dwójkę dzieci Franek ma 1,5 roku, a Olivier 6 lat. Przyjaciele mężczyzny założyli zbiórkę na pomoc dla jego rodziny.

Chcemy w jakiś sposób pomóc rodzinie naszego przyjaciela i założyliśmy zbiórkę. Każdą złotówkę, która uda nam się uzbierać, przekażemy rodzinie Patryka. Pamiętajcie dobro wraca, jeżeli je czynimy – czytamy w opisie zbiórki.

Czytaj również: Nie żyje 28-letni zawodnik sztuk walki. Zginął potrącony przez pociąg

28-latek walczył w takich organizacjach jak Octagon No Mercy, Krawy Sport, Wotore i Silesian MMA. Swoją ostatnią walkę w oktagonie stoczył w grudniu w Rybniku, tam w formule K-1 wygrał z Piotrem Wołowikiem.


Czytaj również: