26.12.2022 12:01 15 PM/Tytani Wejherowo

Tytani zagrają w Wejherowie z reprezentacją Maroka!

Fot. Tytani Wejherowo

"Udało się dograć wszystkie szczegóły i nasza drużyna zmierzy się w meczu towarzyskim z reprezentacją Maroka. Nasz rywal zgodził się na obecność kibiców, także serdecznie zapraszamy na naszą halę" - poinformowali Tytani. Mecz odbędzie się 28 grudnia o 19:00 w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Ta wiadomość długo była trzymana w tajemnicy ponieważ do realizacji takiego wydarzenia potrzeba było wielu rozmów i ustaleń pomiędzy klubem z Wejherowa, a reprezentacją Maroka. Ostatecznie rozmowy zakończyły się sukcesem i reprezentacja z Afryki finalnie zmierzy się towarzysko z wejherowskimi Tytanami. Środowe wydarzenie jest bez wątpienia bardzo ważne dla klubu z Wejherowa, bowiem z tak klasowym rywalem, żółto – czerwoni dotychczas nie mieli okazji się zmierzyć.

Jesteśmy szczęśliwi, że nasz klub może wziąć udział w tak pięknym wydarzeniu i promować piłkę ręczną na światowym poziomie. Ze swej strony mogę obiecać, że damy z siebie wszystko i zagramy na maksimum swoich możliwości, bo wiem z jakim rywalem przyjdzie nam się zmierzyć. Dotychczas nie mieliśmy okazji grać z tak klasowym przeciwnikiem dlatego jestem pewien, że moi podopieczni będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Oczywiście wiemy, że trochę ten mecz wyszedł nam niespodziewanie więc nie ukrywam, że specjalnie się do niego nie przygotowaliśmy, ale jeśli zagramy na swoim dobrym poziomie to rywale nie będą mieli z nami łatwej przeprawy. Na pewno będzie to wielkie święto piłki ręcznej w Wejherowie - mówi Robert Wicon, trener Tytanów Wejherowo.

Fot. Tytani Wejherowo

To, że Maroko jest bardzo silną drużyną niech świadczy fakt, że jest to uczestnik przyszłorocznych Mistrzostw Świata w piłce ręcznej które odbędą się w Polsce oraz Szwecji. Drużyna Maroka zajęła też w tym roku trzecie miejsce w Mistrzostwach Afryki pokonując silną drużynę Tunezji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...