15.12.2022 15:30 31 WH

Węzeł Zryw: 'Trwają prace przygotowawcze'

Fot. TTM archiwum

„Umowę na budowę węzła Zryw podpisano miesiąc temu, a nie widać, żeby coś się tam działo” – napisał do nas jeden z Czytelników. Miasto odpowiada, że teren został przekazany wykonawcy i trwają prace przygotowawcze.

Temat węzła Zryw elektryzuje mieszkańców Wejherowa i nie tylko. Przypomnijmy, że w listopadzie podpisano umowę z wykonawcą na budowę węzła Zryw w Wejherowie. Na inwestycję miasto otrzymało od rządu blisko 19 mln złotych. Prace mają pochłonąć 56 mln złotych.

Zobacz także: Podpisali umowę z wykonawcą Węzła Zryw. Prace ruszą jeszcze w tym roku

Jak zapewniano w listopadzie, roboty mają ruszyć jeszcze w 2022 roku. Jeden z naszych Czytelników zwrócił się do nas w tej sprawie.

Kiedy rozpocznie się budowa węzła Zryw? Nie widać, żeby coś się tam działo, chociaż umowę podpisano miesiąc temu – czytamy w wiadomości.

Skontaktowaliśmy się z urzędem miasta w Wejherowie.

Miasto przekazało teren wykonawcy, a obecnie trwają prace przygotowawcze do inwestycji m.in. prace geodezyjne, organizacja zaplecza budowy i tym podobne – informuje wejherowski ratusz.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...