Politycy nie zabijajcie polskich mediów

15.12.2022 14:30 3 PM/KPP Puck

Ukrywał się od sześciu lat. Został zatrzymany we Władysławowie

Fot. KPP Puck

Od 6 lat ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany za kratami spędzi 6 miesięcy, odsiadując wyrok za posiadanie środków odurzających.

W miniony czwartek dzielnicowy z Pucka uzyskał informację, że poszukiwany listem gończym 33-latek może przebywać na terenie Władysławowa.

Policjant pojechał tam, by zweryfikować ustalenia. Gdy był na miejscu jego uwagę zwróciło dziwne zachowanie członka rodziny poszukiwanego. Wtedy funkcjonariusz nabrał pewności, że jego informacja może być trafna. Funkcjonariusz nie dał się zwieść i poprosił o okazanie wszystkich pomieszczeń. Kiedy mundurowy wszedł do środka od razu rozpoznał poszukiwanego, natychmiast go obezwładnił i zatrzymał. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony. Po sprawdzeniu jego danych potwierdziło się, że to poszukiwany od 6 lat listem gończym 33-latek - informuje mówi asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.

Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna został doprowadzony do puckiej komendy, skąd został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Wejherowie. Poszukiwany za kratami spędzi 6 miesięcy odsiadując wyrok za posiadanie środków odurzających.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl.W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana - dodaje asp. Łukasz Brzeziński.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Pucku prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 742 52 25 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 742 52 22 e-mail: [email protected].

Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych policja gwarantuje pełną anonimowość.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...