08.12.2022 14:32 38 PM

‘Było bardzo blisko tragedii, na szczęście kierowca zatrąbił’ [FILM]

Fot. screen filmu od Czytelnika

Niebezpieczna sytuacja na drodze w Bolszewie. Samochód osobowy wyprzedzał na podwójnej ciągłej, przed przejściem dla pieszych. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, kierowca ciężarówki zatrąbił i piesi nie weszli na przejście.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 grudnia) w Bolszewie na ulicy Długiej.

Jechałem rano do piekarni przez Bolszewo za ciągnikiem siodłowym. Nagle z lewej strony wyprzedziło nas audi. Na szczęście kierowca ciągnika zatrąbił na pieszych na przejściu i nie wyszli. Było bardzo blisko tragedii. Bezmyślność kierowcy audi. Wielkie podziękowania dla kierowcy ciągnika – napisał nasz Czytelnik, który nagrał całe zdarzenie.

Na szczęście w tej sytuacji nikomu nic się nie stało.

Jak informuje wejherowska policja, za wyprzedzanie bądź omijanie na przejściu dla pieszych grozi mandat karny w wysokości 1,5 tys. zł i 15 punktów karnych.

Za niestosowanie się do znaków grozi mandat karny 200 zł i 5 punktów karnych - zaznacza asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...