18.11.2022 15:15 20 PM/TTM

'Dziękujemy im za dobre serce'. Dzień Pracownika Socjalnego w Strzebielinku

Fot. Marek Trybański/TTM

Co roku 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego, który jest jednocześnie świętem wszystkich Pracowników Pomocy Społecznej. To okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę wszystkich pracowników i osób zaangażowanych w działania na rzecz osób potrzebujących. Dedykowane temu spotkanie odbyło się w Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Praca pracowników socjalnych jest bardzo trudna, wymaga wielkiego zaangażowania, ale też i wielkiej empatii. To są ludzie, którzy na co dzień spotykają się z bardzo wieloma problemami i muszą radzić sobie w bardzo trudnych sytuacjach. Dzisiaj dziękujemy im za dobre serce, życzliwość i otwartość – mówi starosta wejherowski Gabriela Lisius.

Wykonują pracę oddaną drugiemu człowiekowi i do niego skierowaną - zaznacza Małgorzata Bernacka, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Podczas spotkania pracownikom socjalnym wręczono nagrody i wyróżnienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...