21.09.2022 15:30 0 PM

Wyprzedaż garażowa w Kosakowie. 'Można sprzedawać wszystko'

mat.pras.

Dają drugie życie przedmiotom, które nie są im już potrzebne - po pandemii na górkę kosakowską wróciła wyprzedaż garażowa. Ostatnia w tym roku edycja wydarzenia odbędzie się w niedzielę (25 września).

mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras.

Wyprzedaż garażowa jest obezna w Kosakowie od 5 lat, nie licząc dwuletniej przerwy spowodowanej pandemią. Wydarzenie odbywa się w Kosakowie przy ul. Żeromskiego przy słynnej górce, początek o 10:00.

Wyprzedaż cieszy się ogromnym zainteresowaniem od samego początku, mamy pomysły i chcemy je zrealizować. Na tego typu imprezie można sprzedawać wszystko, rzeczy, swoje wyroby, książki, zabawki, przetwory, płyty i inne różności. Oczywiście nie sprzedajemy rzeczy niebezpiecznych i niezgodnych z prawem - mówi Orina Węsierska, organizatorka wydrzenia.

Uczestnicy wyprzedaży dają drugie życie przedmiotom, których już nie potrzebują.

O to chodzi w tym wszystkim, zabawa, mile spędzony czas na powietrzu, spotkanie znajomych, sąsiadów i nowych ludzi, których poznałam dzięki tej inicjatywie. Dzieci również poznają wartość pieniądza, jak i szacunek do rzeczy, które mogą posłużyć jeszcze innym. Nie prowadzimy zapisów, ponieważ jest duży teren i wszyscy się mieszczą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - dodaje Orina Węsierska.

Szczegóły wydarzenia na znajdują się tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...