16.09.2022 15:00 9 PM

Mały wejherowianin potrzebuje krwi. Choruje na nowotwór

archiwum prywatne

„Jest to najtrudniejsza wiadomość w moim życiu” – napisała mama chłopca. U 7-letniego Mieszka Schwanna z Wejherowa zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Chłopiec potrzebuje krwi.

Kilka dni temu rodzice Mieszka otrzymali piorunującą diagnozę, ich syn został zaatakowany przez złośliwy nowotwór. Stan chłopca jest ciężki, ale stabilny.

Obecnie w życiu mojej rodziny wydarzyło się coś, co zmieniło nasze życie i potrzebujemy Waszej pomocy. Dostajemy duże wsparcie od rodziny i przyjaciół, za które bardzo, bardzo dziękujemy, bez Was było by ciężko – mówi Patrycja Schwann, mama Mieszka.

7-latek przechodzi obecnie pierwszą chemioterapię. Po niej będzie potrzebował krwi.

To co teraz możemy zrobić, to zgromadzić jej zapas. Z tego miejsca bardzo chciała bym prosić, aby ten kto mógł oddał krew, a ten kto nie może udostępnił to w świat, abyśmy mogli szukać pomocy dalej – mówi Patrycja Schwann.

archiwum prywatne archiwum prywatne archiwum prywatne

Krew można oddać na dwa sposoby:

  • Bezpośrednio w placówce w Gdańsku przy Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, kliniki pediatrii, hematologii i onkologii że wskazaniem dla Mieszka Schwann.

  • Oddać krew w dowolnym oddziale, ze wskazaniem krew dla Mieszka Schwann - oddział chemioterapii onkologicznej kliniki pediatrii, hematologii i onkologii w Gdańsku - Dębinki 7A.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...