Politycy nie zabijajcie polskich mediów

16.09.2022 08:00 0 PM/Tytani Wejherowo

Tytani pauzują w pierwszym meczu sezonu

Fot. www.facebook.com/tytani.wejherowo

„To będzie bardzo ciężki sezon, bo rywali będziemy mieli naprawdę solidnych” – powiedział trener Tytanów Wejherowo. Drużyna wciąż przygotowuje się do nadchodzących rozgrywek – wiadomo już, że w pierwszej kolejce wejherowianie będą pauzować.

Do Wejherowa wrócą wkrótce mecze szczypiornistów. Tytani cały czas ciężko trenują, żeby w tym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony.

Poziom umiejętności w drużynie jest wyższy, bo drużyna rozwija się z roku na rok i podnosi swój poziom sportowy. Ten zawodnik który nie podniesie swojego poziomu, nie będzie grał w meczach i każdy to wie. Na szczęście mam w drużynie zawodników którzy wiedzą, że solidną pracą są w stanie grać na coraz wyższym poziomie. W ubiegłym sezonie dałem pograć wszystkim chłopakom, w tym sezonie wprowadzam do drużyny kolejnych dwóch młodych graczy z rocznika 2006 i 2007 – Jakuba Nowocińskiego i Jakuba Wicona. Jeśli będą ciężko pracować to być może również zadebiutują w drużynie seniorskiej – mówi Robert Wicon, trener Tytanów Wejherowo.

Fot. www.facebook.com/tytani.wejherowo

W ostatni weekend września odbywają się mecze pierwszej kolejki, Tytani będą pauzować.

Dostaliśmy potwierdzenie z Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej, że zespół KPR Elbląg nie wystąpi w rozgrywkach I ligi mężczyzn. W związku z tym w pierwszej kolejce będziemy pauzować. Sezon zaczniemy w pierwszy weekend października grając na wyjeździe z Usarem Kwidzyn – poinformowała na swoim Facebooku drużyna.

Inauguracja we własnej hali nastąpi 8 października, a przeciwnikiem tytanów będzie Jeziorak Iława.

To będzie bardzo ciężki sezon, bo rywali będziemy mieli naprawdę solidnych. Dodatkowo niektórzy otwarcie mówią o chęci awansu. My natomiast budujemy nasz zespół spokojnie, solidnie i widać to, że się stopniowo rozwijamy. Dla mnie najważniejsze nie jest miejsce w lidze, ale to żebyśmy dalej utrzymywali nasz poziom gry, który oczywiście powinien stopniowo wzrastać. Jeśli miałbym określić to procentowo to te dziesięć procent powinniśmy lepiej grać. Tak sobie założyłem, a jak wyjdzie to się okaże na koniec sezonu – dodaje Robert Wicon.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...