05.09.2022 09:30 6 AB/TTM

Gryf przegrał z liderem tabeli

Facebook.com/WKS Gryf Wejherowo

W niedzielę (4 września) w ramach siódmej kolejki czwartej ligi, Gryf Wejherowo przegrał z Chojniczanką II Chojnice 0:1. Była to druga porażka żółto-czarnych w tym sezonie.

Gryf Wejherowo mierzył się z Chojniczanką II Chojnice po remisie z Aniołami Garczegorze 2:2. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Był to już czwarty remis wejherowian w tym sezonie.

Żółto-czarni remisowali do przerwy na wyjeździe z zespołem z Chojnic, jednak w drugiej połowie gospodarze zdobyli zwycięską bramkę.

Przegrywamy z Chojniczanką w Chojnicach 1:0 - poinformował klub na Facebooku.

Po przegranej, wejherowianie zajmują 13. miejsce w lidze, natomiast Chojniczanka II Chojnice jest nadal pierwsza. Następny ligowy mecz klub z Wejherowa zagra w sobotę (10 września) na Wzgórzu Wolności. Rywalem gospodarzy będzie Sparta Sycewice, początek o godzinie 17:00.