18.08.2022 15:00 0 AB/TTM

Zespół Masters zagra na dożynkach powiatu puckiego i gminy Krokowa

Fot. Daniel Zaputowicz/TTm

W niedzielę (21 sierpnia) odbędą się dożynki powiatowo-gminne w Sławoszynie. Uroczystości rozpoczną się od przemarszu i mszy świętej w intencji zebranych plonów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Masters, a na scenie wystąpią także m.in. Łobuzy czy Bliza.

Facebook.com/Gmina Krokowa

Tegoroczne dożynki w Sławoszynie organizowane są we współpracy powiatu puckiego z gminą Krokowa. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:30 przemarszem korowodu dożynkowego.

Chciałbym serdecznie zaprosić na dożynki gminy Krokowa, które odbędą się w Sławoszynie. Spotykamy się przy kaplicy w centrum wsi. Następnie przemarsz i korowód dożynkowy z wieńcami na boisko przy wsi. Tam będzie ołtarz, będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory. Później oczywiście będzie zabawa przy akompaniamencie muzyki, później będzie też turniej regionów - mówi Adam Śliwicki, wójt gminy Krokowa.

Podczas dożynek rozstrzygnięty zostanie konkurs na Wieniec Dożynkowy, wręczone zostaną również nagrody w konkursie Piękna Wieś Pomorska 2022. Nie zabraknie też sceny na której wystąpią m.in. Orkiestra Dęta przy OSP Wierzchucino, zespół Bliza, zespół Łobuzy czy zespół Soleo. Planowo o godzinie 21:00 wystąpi zespół Masters, a w Sławoszynie na dobre zabrzmi muzyka disco polo.

Sponsorem głównym wydarzenia był PEJ sp. z o.o.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24