Puccy policjanci szukają świadków mogących pomóc w identyfikacji podejrzanej. Kobieta zarejestrowana na monitoringu może mieć związek z kradzieżą roweru z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku.
— Policjanci z Pucka poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież roweru z MOKSiR-u w Pucku. Do zdarzenia doszło na początku lipca br. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca - mówi mł.asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.
[galeria]
Każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. : 47 74 25 281 lub kontakt z oficerem dyżurnym tel.: 47 742 52 22.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.