05.08.2022 12:00 0 AB/Wikęd Luzino/Stolem Gniewino

Nowi zawodnicy w Stolemie Gniewino i Wikędzie Luzino

Facebook.com/Stolem Gniewino

W najbliższy weekend swoje zmagania ligowe oprócz Gryfa Wejherowo rozpoczynają również inne zespoły z powiatu wejherowskiego. Stolem Gniewino zainauguruje trzecioligowe zmagania w piątek (5 sierpnia) o godzinie 19:00, natomiast Wikęd Luzino zagra dwa dni później, w niedzielę (7 sierpnia) o godzinie 11:00.

Czytaj także: Gryf Wejherowo wraca do gry w czwartej lidze

Wikęd Luzino podobnie jak Gryf Wejherowo zagra w czwartej lidze. W zeszłym sezonie zajął trzecie miejsce w całych rozgrywkach wyprzedzając wejherowian o jedną lokatę.

W przerwie między sezonowej Wikęd Luzino pozyskał kilku zawodników, którzy mają pomóc zespołowi w uzyskaniu jak najlepszego wyniku. Wojciech Wilczyński to 32-letni pomocnik pozyskany z zespołu GKS Przodkowo. Z tego samego zespołu do Luzina przeniósł się również Adrian Petk, 20-letni zawodnik także grający na pozycji pomocnika. Wikęd podpisał również kontrakty z Jakubem Krefftem, Jakubem Stynem i Nikodemem Pniewskim. Wszyscy nowi zawodnicy związali się z luzińską drużyną dwuletnimi umowami z opcją przedłużenia.

Luzinianie pierwszy mecz w czwartej lidze rozegrają w niedzielę (7 sierpnia) o godzinie 11:00. Na własnym stadionie podejmą Pogoń Lębork.

Nowych zawodników przed rozpoczęciem sezonu pozyskał również Stolem Gniewino. Trzecioligowy zespół w ubiegłym sezonie zajął 12. miejsce, co dało mu utrzymanie. W sumie Stolem zakontraktował ośmiu nowych zawodników, a do zespołu przyszli: Jakub Goliński, Mateusz Gułajski, Kacper Leszczyński, Adrian Machol, Filip Mirończuk, Arkadiusz Moczadło, Dawid Plackowski i Hubert Żuber.

Stolem zainauguruje rozgrywki meczem z drugim zespołem ubiegłego sezonu. Spotkanie z Olimpią Grudziądz rozpocznie się w piątek (5 sierpnia) o godzinie 19:00 na „Arenie Mistrzów" w Gniewinie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24