02.08.2022 13:00 17 AB/PSP Puck

Zderzenie dwóch aut w Helu. Lądował śmigłowiec LPR

Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

W poniedziałek (1 sierpnia) doszło do zderzenia dwóch aut. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, w tym 9-letnie dziecko. Ponadto strażacy musieli wydobyć kierowcę z auta przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.jpg Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku Facebook.com/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku Fot. Czytelnik

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 16:06.

Z informacji wynikało, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych są osoby poszkodowane i jedna osoba jest uwięziona w pojeździe. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną w Helu, zastęp Wojskowej Straży Pożarnej z Helu, zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastarni oraz zastęp z JRG Puck - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że poszkodowane są trzy osoby, w tym jedną z nich pożarnicy musieli wydobyć z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Poszkodowanymi zajął się zespół ratownictwa medycznego. Lądował również śmigłowiec LPR.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...