26.07.2022 11:30 6 PM

Aktorka pochodząca z Wejherowa zagra Violettę Villas

Foto: Amanda Kubiak/Facebook: Lava Films

Znana z takich produkcji jak "Belfer", "Sexify", "Ostatni komers" czy nagrodzonego na festiwalu w Cannes filmu "IO" Jerzego Skolimowskiego - Sandra Drzymalska zagra Violettę Villas w filmie Karoliny Bielawskiej "Dzięcioł i Violetta".

Film o polskiej artystce estradowej ma opowiadać o jej relacji z synem.

Opowieść o chłopcu, który walczy o odnalezienie swojego miejsca w życiu matki, Violetty Villas. Towarzysząc jej w drodze do sławy, przegrywa z jej uzależnieniem. Paradoksalnie, to odrzucenie staje się jego zbawieniem – informuje odpowiedzialna za produkcję filmu firma Lava Films.

Producenci zdradzili kto zagra główną rolę. Wcieli się w nią urodzona w Wejherowie Sandra Drzymalska.

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że w rolę Violetty Villas wcieli się Sandra Drzymalska znana z takich filmów jak Sole (reż. Carlo Sironi), IO reż. (Jerzy Skolimowski) czy serialu Netflixa Sexify – czytamy na Facebooku Lava Films.

Sandra urodziła się w 1993 roku w Wejherowie. Jest absolwentką liceum „Sobieskiego” w Wejherowie i aktorką Teatru „Prawie Lucki”. W 2017 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jest znana z takich produkcji jak Belfer, Listy do M. 2 czy Stulecie winnych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...