28.06.2022 15:00 5 AB/SM Wejherowo

Gryzmoły na elewacjach, znakach drogowych czy paczkomacie

źródło: SM Wejherowo

Nieletni mieszkańcy gminy Wejherowo umieszczali graffiti na urządzeniach publicznych, znakach drogowych i elewacjach budynków. Na ulicy Strzeleckiej w Wejherowie zostali ujęci przez straż miejską, a teraz sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Wejherowie.

źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo źródło: SM Wejherowo

Jeden z nieletnich jest mieszkańcem Kąpina, natomiast drugi Bolszewa. Chłopcy dokonywali aktu wandalizmu w Wejherowie. Na widok straży miejskiej próbowali się schować na terenie budowy Wodnych Ogrodów.

Po ujęciu chłopcy wskazali miejsca, w których umieścili graffiti. Gryzmoły znalazły się m.in. na budynku przy ulicy Kościuszki, znaku drogowym przy ulicy 3-Maja, na paczkomacie przy ulicy Strzeleckiej, na znaku przy sklepie Biedronka, na słupie oświetleniowym przy starostwie powiatowym oraz transformatorze przy Wodnych Ogrodach - informuje komendant Zenon Hinca.

Sprawa zostanie rozstrzygnięta przez sąd.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24